O firmie

Firma PRE Elektrosystem 2 jest specjalistyczną firmą zajmującą się kompleksowo problematyką związaną z zasilaniem zmienno i stałoprądowym.

Głównym celem naszej firmy jest integracja wszelkich elementów i urządzeń będących składnikami systemu zasilania gwarantowanego, począwszy od aparatów elektrycznych, poprzez baterie akumulatorów, zasilacze UPS, aż do zdalnych układów monitoringu i nadzoru.

Od początku swojego istnienia zajmujemy się przede wszystkim realizacją projektów specjalnych, ambitnych technicznie, dedykowanych konkretnym odbiorcom i zastosowaniom.
Podczas realizacji powierzonego zadania, jesteśmy obecni od etapu projektowego aż do podpisania końcowego protokołu odbioru.

Bazujemy tylko na współpracy z najlepszymi i sprawdzonymi producentami urządzeń zasilania, posiadającymi udokumentowaną politykę jakości, legitymującymi się rekomendacją renomowanych instytucji z obszarów technicznego, jakościowego i zarządzania. Pomimo to, każdy system lub urządzenie dostarczane przez naszą firmę  poddawany jest wewnętrznej procedurze weryfikacyjnej i przechodzi wewnętrzne testy stanowiskowe przed oficjalnym montażem i odbiorem.
Staramy się, by PRE Elektrosystem 2 był dla naszych klientów synonimem i gwarantem najwyższej jakości dostarczanych urządzeń i realizowanych usług.

Wyposażyliśmy w zasilanie gwarantowane z wykorzystaniem zasilaczy UPS i siłowni prądu stałego wiele obiektów teletechnicznych u takich operatorów jak: Netia S.A, Play, UPC Polska, Polkomtel S.A.
Doświadczenie i współpraca z wieloma producentami systemów zasilania pozwala nam integrować i serwisować urządzenia nie będące bezpośrednio w ofercie handlowej naszej firmy.

Wysoko wyszkolona i wykształcona kadra techniczna oraz wyposażenie techniczno-serwisowe naszego działu technicznego, pozwalają na realizację zaostrzonych wymogów gwarancyjnych i restrykcyjnych umów serwisowych. Posiadamy bardzo nowoczesny sprzęt pozwalający diagnozować nie tylko urządzenia, ale cały system zasilania obiektu.